İşletme Fakültesiİşletme

İşletme

Muhasebe ve Finansman Anabilim Dalı

 

 

Prof. Dr.

Gürbüz Gökçen (Anabilim Dalı Başkanı)

1446

ggokcen@marmara.edu.tr

Prof. Dr.

Mehmet Emin Arat (Rektör)

1449

eminarat@marmara.edu.tr

Prof. Dr.

Mehmet Özkan

1465

mehmetozkan11@hotmail.com

Prof. Dr.

Doğan Argun

1447

dargun@marmara.edu.tr

Prof. Dr.

Nejat Bozkurt

 

nejatbozkurt@superonline.com

Prof. Dr.

Nuran Cömert (Dekan)

1451

nurancomert@superonline.com

Prof. Dr.

Başak Ataman

1416

bataman@marmara.edu.tr

Prof. Dr.

Burak Arzova

1428

arzova@superonline.com

Prof. Dr.

Cemal Çakıcı

1423

cemal@marmara.edu.tr

Prof. Dr.

Barış Sipahi

1412

barissipahi@marmara.edu.tr

Prof. Dr.

Sinan Aslan

1412

saslan@marmara.edu.tr

Doç. Dr.

Fatma Pamukçu (Bölüm Başkan Yardımcısı)

1495

fpamukcu@marmara.edu.tr

Doç. Dr.

Ayten Çetin

1474

acetin@marmara.edu.tr

Doç. Dr.

Ayşe Pamukçu

1495

apamukcu@marmara.edu.tr

Doç. Dr.

Sibel Yılmaz Türkmen

1408

sibelyilmaz@marmara.edu.tr

Doç. Dr.

Banu Tarhan Mengi

1407

btarhan@marmara.edu.tr

Doç. Dr.

Ercan Çalış

1438

ecalis@marmara.edu.tr

Yrd.Doç.Dr

Altan Masun

1442

masun@marmara.edu.t

Yrd.Doç.Dr.

Ayça Akarçay Öğüz

1427

aakarcay@hotmail.com

Yrd.Doç.Dr.

Hakan Çelenk

1427

hcelenk72@yahoo.com

Yrd.Doç.Dr.

Nermin Çıtak

1427

ncitak@marmara.edu.tr

Öğr.Gör.Dr.

Murat Altuğ

1409

maltug@marmara.edu.tr

Öğr.Gör.Dr.

Zeynep Eroğlu

1407

zeroglu@erogluisi.com.tr

Arş. Gör.

Serap Kurt

1420

serap.kurt@marmara.edu.tr

Arş. Gör.

Emrah Keleş

1458

emrah.keles@marmara.edu.tr

Arş. Gör.

Yasin Cebeci

1401

yasin.cebeci@marmara.edu.tr

Arş. Gör.

Hakan Cavlak

1401

 

 

 

Bu sayfa İşletme tarafından en son 22.08.2017 16:57:58 tarihinde güncellenmiştir.