İşletme Fakültesiİşletme

İşletme

Muhasebe ve Finansman Anabilim Dalı

Ünvanı Adı Soyadı Dahili Oda No Email
Prof. Dr. Ayten Çetin 1496 612 acetin@marmara.edu.tr
Prof. Dr. Barış Sipahi 1452 602 barissipahi@marmara.edu.tr
Prof. Dr. Başak Ataman Gökçen 1416 609 bataman@marmara.edu.tr
Prof. Dr. Cemal Çakıcı 1423 603 cemal@marmara.edu.tr
Prof. Dr. Doğan Argun 1447 613 dargun@marmara.edu.tr
Prof. Dr. Fatma Pamukçu 1497 601

fpamukcu@marmara.edu.tr

Prof. Dr. Gürbüz Gökçen (Anabilim Dalı Başkanı) 1446 611 ggokcen@marmara.edu.tr
Prof. Dr. Mehmet Özkan 1465 617 mozkan@marmara.edu.tr
Prof. Dr. Nejat Bozkurt 1422 619 nejat.bozkurt@marmara.edu.tr
Prof. Dr. Nuran Cömert (Dekan) 1451 615 nurancomert@marmara.edu.tr
Prof. Dr. Sabri Burak Arzova 1428 607 burakarzova@marmara.edu.tr
Prof. Dr. Sinan Aslan 1412 605 saslan@marmara.edu.tr
Doç. Dr. Asaf Murat Altuğ 1409 626 maltug@marmara.edu.tr
Doç. Dr. Ayça Akarçay Öğüz 1931 610 aakarcay@marmara.edu.tr
Doç. Dr. Ayşe Pamukçu 1930 604 apamukcu@marmara.edu.tr
Doç. Dr. Banu Tarhan Mengi  1936 620 btarhan@marmara.edu.tr
Doç. Dr. Nermin Çıtak 1438 616 ncitak@marmara.edu.tr
Doç. Dr. Sibel Yılmaz Türkmen 1408 614 sibelyilmaz@marmara.edu.tr
Doç. Dr. Yıldırım Ercan Çalış 1495 618 ecalis@marmara.edu.tr
Dr. Öğr. Üyesi Mehmet Altan Masun 1442 415 masun@marmara.edu.tr
Dr. Öğr. Üyesi Emrah Keleş 1983 411 emrah.keles@marmara.edu.tr
Dr. Öğr. Üyesi Hakan Çelenk 1978 417 hcelenk@marmara.edu.tr
Öğr. Gör. Dr. Nevber Zeynep Eroğlu 1959 526 zeynep.eroglu@marmara.edu.tr
Arş. Gör. Necati Güneş 1459 625 necati.gunes@marmara.edu.tr
Arş. Gör. Ömer Faruk Tan 1971 532 omer.tan@marmara.edu.tr
Arş. Gör. Sibel Doğan 1961 525 sibel.dogan@marmara.edu.tr
Arş. Gör. Yasin Cebeci 1941 625 yasin.cebeci@marmara.edu.tr

Bu sayfa İşletme tarafından en son 09.11.2018 08:09:21 tarihinde güncellenmiştir.