İşletme Fakültesiİşletme

İşletme

Pazarlama Anabilim Dalı

Ünvanı Adı Soyadı Dahili Oda No Email
Prof. Dr. Aypar Uslu (Anabilim Dalı Başkanı) 1414 652 auslu@marmara.edu.tr
Prof. Dr. Mehmet Tığlı 1957 505 mtigli@marmara.edu.tr
Prof. Dr. Fatma Müge Arslan 1956 501 mugearslan@marmara.edu.tr
Prof. Dr. Sahavet Gürdal 1460 654 sgurdal@marmara.edu.tr
Prof. Dr. Serdar Pirtini 1418 503 serdarpirtini@superonline.com
Doç. Dr. Azra Bayraktar 1435 651 abayraktar@marmara.edu.tr
Doç. Dr. Ceyda Aysuna Türkyılmaz 1406 504 caysuna@marmara.edu.tr
Doç. Dr. Tayyip Sabri Erdil 1463 502 serdil@marmara.edu.tr
Doç. Dr. Şakir Erdem 1448 653 serdem@marmara.edu.tr
Dr. Öğr. Üyesi Ahmet Başcı 1405 413 ahmetbasci@marmara.edu.tr
Dr. Öğr. Üyesi Nurettin Ozan Bakır 1984 425 obakir@marmara.edu.tr
Dr. Öğr. Üyesi Özlen Onurlu 1462 606 ozlenonurlu@marmara.edu.tr
Öğr. Gör. Dr. Hande Gürsoy Akgünlü 1939 627 hgursoy@marmara.edu.tr
Öğr. Gör. Dr. İlke Kocamaz 1402 627 kocamazi@marmara.edu.tr
Öğr. Gör. Dr. Sibel Aydoğan 1402 527 saydogan@marmara.edu.tr
Arş. Gör. Gizem Eda Gülöz 1952 633 geda@marmara.edu.tr



Bu sayfa İşletme tarafından en son 12.04.2018 11:07:48 tarihinde güncellenmiştir.