İşletme Fakültesiİşletme

İşletme

Yönetim ve Organizasyon Anabilim Dalı

Ünvanı Adı Soyadı Dahili Oda No Email
Prof. Dr. Meliha Deniz Börü (Anabilim Dalı Başkanı) 1413 650 denizboru@marmara.edu.tr
Prof. Dr. Göksel Ataman 1417 644 gataman@marmara.edu.tr
Prof. Dr. Havva İnci Artan 1425 648 iartan@marmara.edu.tr
Prof. Dr. Olcay Bige Yıldırım 1992 430 olcayb@marmara.edu.tr
Prof. Dr. Refika Bakoğlu  1450 646 refika@marmara.edu.tr
Prof. Dr. Reşit Şadi Can Saruhan 1424 642 saruhan@marmara.edu.tr
Doç. Dr. Ata Özdemirci  1471 506 ataozdemirci@gmail.com 
Doç. Dr. Esra Dinç Elmalı 1469 643 edinc@marmara.edu.tr
Doç. Dr. Eyüp Aygün Tayşir 1470 647 eataysir@marmara.edu.tr
Doç. Dr. Fatma Ayanoğlu Şişman 1472 649 fatmaayan@hotmail.com
Doç. Dr. Mehmet Emin Okur 1415 608 mokur@marmara.edu.tr
Doç. Dr. Nihal Kartaltepe Behram 1470 645 nihalkartaltepe@marmara.edu.tr
Dr. Öğr. Üyesi Gül Eser 1987 427 guleser@marmara.edu.tr
Dr. Öğr. Üyesi İhsan Yiğit 1985 426 ihsanyigit@marmara.edu.tr
Dr. Öğr. Üyesi Merve Koçoğlu Sazkaya 1410 429 merve.kocoglu@marmara.edu.tr
Öğr. Gör. Dr. Pınar Değirmenci 1980 422 pdegirmenci@marmara.edu.tr
Arş. Gör. Birsen Özalp 1962 525 birsen.duran@marmara.edu.tr 
Arş. Gör. Fitnat Nazlı Yağız 1968 534 nazli.saygan@marmara.edu.tr 
Arş. Gör. Sinan Ceyhan 1923 421 sinan.ceyhan@marmara.edu.tr

Bu sayfa İşletme tarafından en son 10.04.2018 15:52:47 tarihinde güncellenmiştir.