İşletme Fakültesiİşletme

İşletme

Yönetim ve Organizasyon Anabilim Dalı

 

 

Prof. Dr.

Deniz Börü(Anabilim Dalı Başkanı)

1457

denizboru@marmara.edu.tr

Prof. Dr.

Şadi Can Saruhan

1424

saruhan@marmara.edu.tr

Prof. Dr.

İnci Erdem Artan

1425

iartan@marmara.edu.tr

Prof. Dr.

Göksel Ataman

1417

gataman@marmara.edu.tr

Prof. Dr.

Refika Bakoğlu

1456

refika@marmara.edu.tr

Doç. Dr.

Olcay Bige Yıldırım

1457

olcayb@marmara.edu.tr

Doç. Dr.

Fatma Ayanoğlu Şişman

1496

fatmaayan@hotmail.com

Doç. Dr.

Eyüp Aygün Tayşir

1404

eataysir@marmara.edu.tr

Doç. Dr.

Ata Özdemirci 

1410

ataozdemirci@gmail.com 

Doç. Dr.

Mehmet Emin Okur

1415

mokur@marmara.edu.tr

Doç. Dr.

Nihal Kartaltepe

1410

nihalkartaltepe@marmara.edu.tr

Doç. Dr.

Esra Dinç

1410

edinc@marmara.edu.tr

Yrd. Doç. Dr.

Merve Koçoğlu Sazkaya

 

merve.kocoglu@marmara.edu.tr

Yrd. Doç. Dr.

İhsan Yiğit

1404

ihsanyigit@marmara.edu.tr

Öğr. Gör. Dr.

Pınar Değirmenci

1400

pdegirmenci@marmara.edu.tr

Öğr. Gör. Dr.

Gül Eser

1454

guleser@marmara.edu.tr

Arş. Gör.

Orkun Demirbağ

1454

orkundemirrbag@gmail.com

Arş. Gör.

Hava Yaşbay

1400

brs.havva@hotmail.com

Arş. Gör.

F.Nazlı Sayğan

1454

nazlisaygan@hotmail.com

Arş. Gör.

Ali İhsan Yılmaz

1430

yilmaz_aliihsan@hotmail.com

Arş. Gör.

Halil Aslan Kılıç

1469

halil.kilic(at)marmara.edu.tr

Arş. Gör.

Ömer Faruk OKTAR

1471

omer.oktar@marmara.edu.tr

Arş. Gör.

Birsen Duran

   

Arş. Gör.

Metin Karademir

 

karademir1981@gmail.com

Arş. Gör.

Sinan Ceyhan

1410

sinan.ceyhan@marmara.edu.tr

Bu sayfa İşletme tarafından en son 18.08.2017 13:50:18 tarihinde güncellenmiştir.